Logické hry pro děti online zdarma

Hra - Cat Shmat
Cat Shmat je super logická hra, jejímž cílem v každém kole je dostat ke kočičce malý pamlsek. K tomu je potřeba vytvořit nebo spíše dokončit důmyslnou dráhu, díky níž se pamlsek dostane na své místo. Úroveň obtížnosti jednotlivých kol se bude postupně stupňovat, takže se rozhodně nebudete nudit.

3,35 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Protect Tommy 2
Ve hře Protect Tommy 2 bude vaším úkolem správně rozmístit na hrací ploše několik různých prvků, tak aby jste ochránili chlapce jménem Tommy před jeho zlými kamarády. Pokud se ani jeden k němu nedostane, uspěli jste a můžete postoupit do dalšího kola.

1,20 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Tokyo Guinea Pop
Pochytejte všechna zvířátka, které utekli ze Zoologické zahrady a splňte tak všechna kola ve hře Tokyo Guinea Pop. Zvířátka je možné chytit za pomoci morčete, které je potřeba vystřelit správným směrem. Morče po dopadení nafoukne obrovskou žvýkačkového bublinu, které polapí každé zvíře.

5,94 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Bristlies
V této interaktivní logické hře je potřeba dostat pistolníky Divokého západu do dřevěných krabic. V každém kole se na hrací ploše nachází množství rozličných předmětů, jejichž správné použití vám umožní úkol splnit. Dokážete však zdolat všechny levely?

3,09 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - 10 seconds
Ve hře 10 seconds bude vaším úkolem vytvořit pro vlak dráhu tak, aby se bezpečně dostal do cíle. V omezeném časovém limitu musíte rychle pootáčet odbočky a výhybky a vytvořit tak správnou cestu. Času je opravdu málo, proto se snažte přemýšlet co nejrychleji.

1,41 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - ClickPlay Rainbow 2
Druhý díl zábavných miniher ClickPlay Rainbow přináší s sebou nové úkoly, jejichž cílem je najít černo-bílou šipku. Rozluštění jednotlivých hádanek přitom vyžaduje logiku, důvtip nebo rychlou reakci. Dokážete projít skrz všechna kola a dostat se až nakonec?

5,96 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - ClickPlay Rainbow
Ověřte své logické myšlení a rychlost reakcí v sérii zábavných her ClickPlay Rainbow. Vaším úkolem v každé minihře bude najít, poskládat nebo jiným způsobem objevit černou šipku v bílém kroužku a kliknout na ni. Pamatujte, že ve hře se vám počítá každý klik.

4,50 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Cat Around Europe
V této hře na vás čeká mnoho rozmanitých levelů odehrávajících se v různých evropských městech, ve kterých budete muset pomoci hladové kočce získat potravu. Toho můžete docílit jen správným a včasným odebíráním některých herních prvků, které stojí v cestě mezi kočkou a jejím skvělým pokrmem.

4,38 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls
Ve hře Factory Balls budete vytvářet míče různých tvarů, barev i velikostí. K tomu však můžete použít jen několik nástrojů, které máte právě k dispozici. Najít tak správnou kombinaci použití jednotlivých předmětů není vůbec snadné a to zejména ve vyšších levelech.

0,17 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Folds
Ve origami hře s názvem Folds bude vaším úkolem poskládat list papíru do požadovaného tvaru. V každém kole budete mít omezený počet skladů, které můžete využít. První levely se vám budou zdát možná primitivní, hra však rychle začne nabírat na obtížnosti.

3,86 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Barbie MemoZ
Procvičte si svou paměť v tomto moc pěkně graficky zpracovaném pexesu, které se jistě bude líbit hlavně slečnám. Hledejte dvojice stejných obrázků krásných Barbie panenek. Můžete si vybrat hned ze tří různých stupňů obtížnosti, podle toho, kolik kartiček má ve hře být.

2,29 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Snoring
V této pěkné logické hře na Vás čeká sympatický slon, kterého bude třeba v každém levelu shodit z útesu. Aby se Vám to po povedlo, musíte do něj strčit některým z menších zvířátek jakou jsou zebry, žirafy, prasátka a podobně. Kliknutím myši vždy odstartujete (nebo zastvíte) jejich kutálení, skok, změnu tvaru a podobně. Vše dobře promyslete a naplánujte.

1,61 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Pupzzle
Rozveselte malé roztomilé štěňátko v množství logických hříček, které se jistě budou líbit hlavně těm nejmenším myslitelům. Na začátku vyberete štěňátku čepici, ve které Vás bude provázet celou hrou od jednoho zapeklitého problému ke druhému. Dokážete vždy na všechno přijít?

2,09 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Find My Hive
Pomůžete malé včelce dostat se bezpečně do jejího úlu? Na začátku kola se Vám vždy ukáže plástev a to co je v jejích komůrkách - kytičky, úl, černá díra, nepřátelé. Pak se plástev zavře a vy si musíte pamatovat, kudy může včelka letět, aby se dostala k úlu. Když Vám spadne do černé díry, tak pokračujete, ale nedostanete body. Když ale narazí na nepřítele, musíte začít znovu. Posunovat se můžete…

1,12 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Monkey go happy marathon 3
Je tady další super hra s rodinkou smutných opiček v hlavní roli. Tentokrát si vyberete jednu jako svého průvodce a postupně budete plnit všechna její přání. Abyste postoupili dál, musíte vždy přijít na to, co opičku rozveselí. Jak rychle se Vám to podaří?

5,80 MB | Logické adventury

Spustit Podobné